Szukaj

Raki AlpinistRaki uniwersalne

CASSIN Alpinist Koszykowe

Raki ALPINIST to nowość w ofercie CASSIN, dedykowana zaawansowanej turystyce górskiej i do alpinizmu. Raki Alpinist zbudowano na bazie tej samej konstrukcji, którą wykorzystano w bliźniaczym modelu Alpinist PRO. Uniwersalny model Alpinist CASSIN pozwala na bezpieczne dopasowanie do większości butów alpinistycznych.

 

Nowy Alpinist został zaprojektowany jako doskonałe narzędzie dla wspinaczy alpejskich: dzięki zastosowaniu tej samej technologii i nowatorskiej konstrukcji jak w Blade Runner, Alpinist zapewnia precyzyjne dopasowanie do nowoczesnym butów i dodatkową sztywność dzięki ujednoliceniu pięty i łącznika. Zintegrowany z piętą szeroki łącznik wyposażono w dwa rzędy otworów regulacyjnych, które pozwalają na precyzyjne, mikro wyregulowanie długości raka.

 

Raki CASSIN Alpinist są w całości wykonane ze stali chromowanej dla najlepszego pochłaniania energii w dowolnym punkcie raków. Eliminacja luźnych punktów łączenia pozwoliła na zwiększenie sztywności całego raka, która plusuje w trudnym technicznym terenie. Wyszukana geometria przednich zębów współdziałająca z drugim rzędem zębów, zapewnia doskonałą przyczepność na twardym śniegu i alpejskim lodzie. Elastyczne podkładki przeciwśnieżne zapobiegają przylepianiu się śniegu pod butami, zachowując przy tym nowoczesny design.

 

- Najbardziej zaawansowane techniczne raki alpejskie, jakie kiedykolwiek stworzono

- Opatentowany zintegrowany z piętą łącznik poprawia sztywność pionową i poziomą raków

- Podkładki śniegowe zoptymalizowano pod kątem trudnego śniegu i lodu

- Asymetryczny kształt został dostosowany do obecnie dostępnych butów by dopasowanie raków było precyzyjne

- Uniwersalne wiązania pozwalają na bezpieczne dopasowanie do większości butów

- Micro-regulacja długości łącznika co pół rozmiaru

- Raki 12 zębne

- 3 pozycje przedniego mocowania, 2 pozycje zamocowania tylnego zapięcia, 3 ustawienia wysokości tylnego zapięcia

- Regulowany składany futerał z dołączonymi pasakami mocującymi

- Rozmiar buta: 36-48

- Waga: 950 g